Centrum PŁATEK

zaopatrzenie ortopedyczne, aparaty słuchowe, sprzęt rehabilitacyjny, wózki inwalidzkie

O firmie

 


Protetyka słuchu Centrum PŁATEK

        W lutym 2009r. Nasza Firma poszerzyła działalność otwierając salon z aparatami słuchowymi przy ul. Krasińskiego 101  w Szczecinie .

        W naszym salonie znajduje się profesjonalna kabina do badania słuchu , w której wykonujemy badana audiometryczne na przewodnictwo powietrzne i kostne .

 

Co oferujemy? 

·         profesjonalną obsługę oraz konsultacje audioprotetyczne,

·         bezpłatne badania słuchu w profesjonalnej kabinie ciszy lub w domu pacjenta ( bezpłatny dojazd )

·          szeroką gamę aparatów słuchowych wiodących producentów.

·         3 letnia gwarancje producenta

·         przeglądy gwarancyjne i po gwarancyjne aparatów słuchowych

 

·         baterie i akcesoria do aparatów słuchowych

·         refundację z Narodowego Funduszu Zdrowia

·         pomoc w dofinansowaniu z MOPR oraz PFRON

 

·         5-letnią opiekę serwisową

·          sprzedaż ratalną

 

           W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę urządzeń wspomagających słyszenie firmy Bellman&Symfon AB.

 

W ofercie, oprócz urządzeń alarmowych i ostrzegawczych znalazło się też urządzenie wspomagające słyszenie, które może być podłączane do domowych urządzeń audiowizualnych lub używane niezależnie jako pomoc w codziennym słyszeniu.

Proponujemy również LARYNGOFONY dla osób po laryngektomii, czyli wycięciu krtani przeznaczone są właśnie elektroniczne protezy krtani.

Oferowane przez naszą Firme aparaty do wytwarzania mowy pozwalają na powrót do normalnego życia. Dzięki drgającej membranie przyłożonej do szyi wprawiane są w drgania tkanki szyjne, a poprzez nie powietrze znajdujące się w górnej części kanału głosowego. W ten sposób powstają dźwięki zbliżone do naturalnego głosu.

Pacjenci maja do wyboru dwa rodzaje wspomnianych aparatów; niemiecki z możliwością regulacji wysokości tonu mowy Servox Digital oraz o połowę tańszy, działający na podobnych zasadach aparat włoski bez tej możliwości Amplicord 55X.

               W naszym punkcie dostępne są także aparaty do terapii bezdechu sennego.

Bezdech senny jest zjawiskiem bardzo szkodliwym dla organizmu, ponieważ podczas jego występowania następuje znaczne zmniejszenie stopnia nasycenia krwi tętniczej tlenem.

Osoby cierpiące na tą przypadłość w ciągu jednej nocy mogą przeżywać nawet setki bezdechów, co stanowi bardzo poważne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia. Na szczęście walka z tą chorobą jest prosta – wystarczy zastosować aparat do bezdechu sennego CPAP.

CPAP to nowoczesna metoda medyczna polegająca na utrzymaniu stałego dodatniego ciśnienia w drogach oddechowych (Continous Positive Airway Pressure).

 

 W naszej ofercie Pacjenci mają do wyboru wersję podstawową  GOOD NIGHT oraz bardziej rozbudowane wersje produkcji DreamStar Info oraz Dream Star Auto

dentysta szczecin | | | ogrzewanie szczecin | stomatolog szczecin